Оцінка антикварних речей

Проводимо професійну, безкоштовну оцінку предметів старовини:
Із задоволенням допоможемо Вам в:

  1. визначенні автентичності;
  2. визначенні стану збереження;
  3. оцінці

монет, банкнот, нагород, фарфору, виробів з срібла, бронзи, годинників, предметів інтер’єру, листівок, документів та іншого…

Оцінка безпосередньо в крамниці «Luceoria»

Найбільш точну і повну оцінку та консультацію можна отримати в крамниці, надавши предмет нашим експертам.

Працюємо з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00, в суботу з 10:00 до 15:00. Неділя – вихідний. Більше інформації дивіться на сторінці Контакти.

Оцінка по фото

Якщо, з оглядом на відстань, або за браком часу, немає можливості доставити предмети безпосередньо до нас, то ми проводимо попередню оцінку по фото, присланих нам на електронну пошту: luceoria.antik@gmail.com разом з додатковою інформацією про предмет: вага, розмір, матеріал і т.д. Форму для відправки повідомлення ви можете знайти тут.

Оцінка по телефону

Така оцінка є приблизною і носить консультаційний характер, так як на ціну предметів колекціонування впливає визначення оригінальності, стан збереження та інші чеканки, визначення яких по телефону не є можливим.
не мити антикваріат
Просимо в жодному разі не мити, не чистити, не полірувати предмети, які бажаєте запропонувати нам на оцінку, продаж, чи комісію. Не професійне втручання суттєво зменшує ціну предметів колекцінування, мистецтва та ін.